הילדה כבר הופכת לנערה והנה יש לנו סיבה למסיבה! אך מה שבטוח הוא שכמו שאנחנו רוצים לציין את המאורע החגיגי, כך גם ילדתנו מעוניינת בכך ואף תולה בנו קווה שנערוך עבורה באירוע בלתי נשכח. מרגישים שזה שם אתכם במצב די מאתגר? אתם בטח לא לבד וכאן ביקשנו לענות על השאלה כיצד מוצאים רעיונות לבת מצווה שיהיו מקוריים ובלתי נשכחים.
 

ישנו שפע עצום של אטרקציות לחגיגות בת המצווה, חלקם מקוריים להפליא וחלקם די מוכרים אך בהחלט עושים את העבודה. חשוב לזכור שבת המצווה חייבת להיות אירוע בלתי נשכח עבור נערת היום הולדת שחוגגת את הגיעה לגיל כה סמלי. הנה כמה רעיונות לבת מצווה שכדאי להכיר.

רעיונות וטיפים לחגיגות בת המצווה

1. כניסה עם תפאורה

 

רבים נוהגים כיום להיכנס באופן שמספק אווירה דרמטית ומסקרנת במיוחד. בעזרת מתקן מיוחד שנישא על-ידי צוות עובדים, ניתן להביא את נערת בת המצווה אל מרכז האולם כשהיא נמצאת בתוך תפאורה מיוחדת דוגמת קופסת מתנה גדולה ועוד.
 

כחלק מן העבודה כאמני בלונים, אנו מציעים כניסה צבעונית ויפהפיה במיוחד באמצעות שער בלונים גדול. בעזרת חגיגה של צבעוניות ובחירת הבלונים הנכונה, ניתן לעצב שערי כניסה מרשימים ולרתק את הנערים והנערות המוזמנים.
 

2. איש רובוט

 

רעיונות נוספים לבת מצווה יכולים לבוא לידי ביטוי בעזרת הפעלות בתוך רחבת הריקודים. בסופו של דבר הנערים והנערות באים ליהנות ולרקוד, וניתן לשדרג להם את החוויה עם איש המחופש לרובוט ושמפעיל אותם בזמן האירוע עם אקדחי עשן ומופע אורקולי מרהיב.
 

כחלק מעבודתנו אנחנו נהנים לשלב את אמנות הבלונים יחד עם יצירת בלונים אישיים עבור הנוכחים ברחבת הריקודים. הפעלות שכאלו מדרבנות את ההשתתפות ברחבה והופכת את החגיגה למסיבה אחת גדולה.
 

כל בר מצווה ובת מצווה הם אירועים מרגשים מעצם הווייתם, הן להורים (שמוכנים להישבע ש"רק אתמול נולד והופ הוא כבר בן 13"), הן לחתן/כלת השמחה (שנהנים להיות באור הזרקורים ומוקד להמון תשומת לב מחמיאה) והן לחברים ולחברות שזוכים למסיבה כיפית.
 

אבל באופן טבעי כל מי שעורך אירוע רוצה שהוא יהיה הכי מושלם שאפשר, ואם אפשר גם ייחודי: ולשם כך כדאי להקדיש מעט זמן ומחשבה ולחפש רעיונות לבר מצווה או בת מצווה.
 

3. יצירת קונספט לאירוע
 

רעיונות לבת מצווה לא חייבים להסתכם במשהו חד פעמי שמתרחש במהלך האירוע ואפשר גם לשלב קונספט שילווה את כל המאורע. ניתן להשתמש במגוון רחב של תפאורות שונות שיתנו רושם של ממלכה קסומה או לחילופין אולם של משחקים וצבעוניות.


אנו שמחים ללוות מגוון רחב של אירועים ולספק טאץ' מקורי בעזרת השימוש בבלונים. מספיק לעשות שימוש נכון בבלונים עבור מגוון צורות שונות, כדי להקנות לכלל האולם מראה ייחודי ובלתי נשכח.