בלונים בראשון לציון

בלונים בראשון לציון

ראשון לציון הינה עיר ללא הפסקה, ניתן למצוא בה שלל פעילויות מותאמות לכל רבדי הגיל השונים:

למבוגרים- מרכזים קהילתיים, תערוכות ופיסול חוצות, מסיבות רחוב, גלריות אומנים, מרכזי תנועה ומחול ועוד.

לילדים- פעילויות המשלבות בעלי חיים, גנים ציבוריים, קייטנות ועוד.

בזמני החגים השונים (דוגמת חנוכה, פורים וכדומה), מתקיימות מסיבות בהן באות לידי ביטוי יכולותיהם האומנותיות של משתתפי החוגים השונים בעיר.

אופייה התוסס של העיר המשולבת בכל כך הרבה אירועים מצריך אטרקציות מיוחדות שימשכו את לב התושבים לחזות בהם.

בלונים מוסיפים רב- גוניות לאירוע

השימוש בבלונים במהלך האירוע מוסיף גוון צבעוני ושמח לפעילות.

ניתן לרכוש בלונים בראשון לציון שיכולים לשדרג כל מסיבה, כל תערוכה או גלריה ולהפוך אותם לאטרקציה של ממש. גן ציבורי פשוט בראשון לציון, יכול לעבור מהפך, בעזרתן של כמה אפשרויות מושקעות של עיצובי בלונים, ולהיות מתאים לימי הולדת, מסיבות רחוב, מסיבות סביב נושא מסוים ועוד ועוד.

הבלונים מתאימים לגילאים שונים

מקובל לחשוב, שבלונים הם בסך הכול מעין "משחק ילדים" ולא כל כך מתאימים לקהל היעד המבוגר יותר. אך המציאות מוכיחה להיפך. לעיתים המבוגרים נהנים הרבה יותר מהילדים מהפעילויות השונות(!).

באמצעות אירועים המשלבים בלונים בראשון לציון, ניתן לעצב אביזרים לתערוכות חוצות וגלריות אומנים, שערי כניסה לאירועים הקהילתיים המתאימים דווקא לקהל יעד מבוגר.

למרות זאת, הילדים לא נותרים מקופחים, וניתן לשלב הפעלות לימי הולדת, מסיבות רחוב לפי סדר החגים השונים, ואף לשלב את הבלונים בסדנאות והפעלות אותם עורכים בקייטנות.

בטיחות וגמישות בבלונים

מבין האטרקציות החווייתיות הקיימות בעיר שחלקן משלבות זיקוקין ופירוטכניקה שנחשבות מעט מסוכנות , מהווה אירוע המשלב בלונים בראשון לציון אטרקציה בטוחה למדי, היות ואינו מצריך שימוש בגפרורים, חומרי בעירה שונים, חומרים מסוכנים דוגמת ספריי וכדומה. עובדה זו הופכת אירוע המשלב בלונים לכזה הניתן לשלב בתוכו גם את הילדים.

זאת ועוד, בלונים נוחים לסחיבה ממקום למקום, לא מתבלים בתנאי מזג האוויר השונים, ולא דורשים מאמץ פיזי מיוחד היות ובדרך כלל אנשי חברת הבלונים דואגים לסחוב את המיצגים ממקום למקום.

איך לבחור את סידור הבלונים המתאים ביותר עבורכם?

מחפשים בלונים בראשון לציון לאירוע או למסיבה קרובה? לא משנה מה המטרה שלכם, אתם חייבים להתאים את הבלונים הנכונים לכל מאורע ולכל מטרה, וזה בדיוק מה שאנו נעשה עבורכם. אנו לא רק מעצבים בלונים, אלא מעניקים לכם חוויה שלמה ועוזרים לכם להתאים את הבלונים הנכונים והטובים ביותר עבור האירוע שלכם. בין הפרטים שאנו לוקחים בחשבון בכדי לבצע בחירה נכונה והתאמה טובה נכללים: סוג האירוע או המסיבה מספר המשתתפים באירוע המיקום בו נערך האירוע, ובנוסף האם מדובר במקום פתוח או סגור האם נדרש עיצוב בלבד או שילוב אטרקציה עם בלונים באירוע לאילו גילאים מיועד האירוע האם נדרש מיתוג או התאמה אישית של הבלונים מה התקציב שיש לכם לטובת עיצוב הבלונים לאירוע ועוד… כל פרט כזה יסייע לנו להחליט בסופו של דבר על הסידור הנכון ביותר עבור האירוע שלכם וכך תוכלו להזמין בלונים בראשון לציון ולהיות בטוחים כי הם יתאימו במאת האחוזים למה שאתם מחפשים.